O nás

Zhodnocujeme vaše prostředky pomocí ověřených projektů

Na začátku byly stovky automobilů

Za zrodem společnosti ANS FOND stál projekt ANS – Auta Na Splátky. S jeho pomocí jsme zákazníkům umožnili jednoduchý splátkový nákup
automobilů
 s kompletním servisem a službami prémiového prodejce.

Původně jsme k financování využívali produkty bankovních a leasingových společností. Když jsme ale ve svém vozovém parku měli už několik set vozidel, změnili jsme strategii. A založili jsme vlastní fond, který nám umožnil efektivní nákup dalších automobilů a investice do nemovitostí.

Díky tomu jsme dokázali zjednodušit administrativu, a navíc jsme jednotlivým zájemcům umožnili, aby v našem fondu zhodnotili své peníze.

Do čeho investuje
ANS FOND

ANS – Auta Na Splátky

Tento projekt funguje od roku 2015. Umožňuje nákup vozidel na splátky například novým právnickým osobám nebo podnikatelům, kteří optimalizují své příjmy a není pro ně snadné získat bankovní úvěr. Svou podstatou se podobá leasingu. Klient má vůz nejprve v pronájmu a až po doplacení se stane majitelem auta.
autanasplatkyprokazdeho.cz

Automobilový průmysl a developerské projekty

Jsme aktivní v automobilovém průmyslu v pozici prémiového prodejce osobních automobilů s kompletními službami pro naše zákazníky. V rámci reinvestic vyhledáváme také výhodné nabídky vstupů do developerských projektů nebo konkrétních obchodech v nemovitostech. 

Všechny movité nemovitostní investiční nástroje jsou pořizovány výhradně do majetku společnosti a jsou tak součástí ručení pro naše investory.

Naše výnosy míří k investorům

Vytvoření ANS FONDu a využití vlastního kapitálu bylo zásadní pro další fungování projektu ANS – Auta Na Splátky. Výrazně se tím zjednodušilo financování vozidel, zrychlil se nákup a zároveň jsme mohli klientům poskytnout kvalitnější služby.

Také jsme přestali svými výnosy podporovat úvěrové a leasingové společnosti. Místo toho zisky směřují k našim investorům, kterým dokážeme garantovat minimální výnos.
A dokonce ho umíme i výrazně zvýšit.

Původní průběh financování

Financování s vlastním kapitálem

envelopebookmarkstorechevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram